Nowości

Ekologiczne produkty do pielęgnacji, konserwacji obuwia

comment 0 komentarze
remove_red_eye 540 odsłony

My też jesteśmy Eko. W trosce o środowisko naturalne, prezentujemy nową linię produktów przyjaznych środowisku naturalnemu. Jest to naszukłon w kierunku naszej planety.

Przeciwgrzybiczy, antybakteryjny preparat do butów, Probut

comment 1 komentarze
remove_red_eye 1045 odsłony

Probut to preparat antyseptyczny antybakteryjny przeciwgrzybiczy do butów. Preparat, który wszechstronnie rozwiązuje problemy powstające w noszonym obuwiu i zawiera następujące substancje: substancje hamujące rozwój bakterii i grzybów, o szerokim spektrum działania, które neutralizują istniejącą w obuwiu florę bakteryjną i kultury grzybowe

Bakteriobójczy spray do butów, Shoes Te

comment 0 komentarze
remove_red_eye 2715 odsłony

Shoe Te to skuteczny spray do dezynfekcji obuwia. Shoes-Te działa bakterio i biobójczo. Ma innowacyjny skład, który odpowiada za jego wysoką skuteczność działania. Zapoznaj się z informacjami dlaczego wato używać tego preparatu.

Wkładki do butów z mikrofibry, dlaczego warto?

comment 0 komentarze
remove_red_eye 1517 odsłony

Mikrofibra to powstały przy użyciu nowoczesnych technologii, typ mikrowłókna składający się z odpowiedniej mieszanki bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych. Mikrofibra jest powszechnie stosowana w produkcji odzieży, filtrów przemysłowych i produktów czyszczących. Od niedawna z powodzeniem znalazła swoje zastosowanie do wkładek do butów.

Carbon Pro Collonil, impregnat do wszystkich materiałów

comment 1 komentarze
remove_red_eye 1549 odsłony

Carbon Pro Collonil to impregnat High Tech. Jest to pierwszy taki na świecie impregnat do impregnacji ( technologia węglowa ) z przeznaczeniem do wszystkich materiałów. Impregnat Carbon Pro Collonil zapewnia najskuteczniejszą ochronę przed działaniem wody, brudem o wysokiej wydajności do wszystkich materiałów.

Nanopro Collonil, impregnat w technologii Nano

comment 1 komentarze
remove_red_eye 883 odsłony

NanoPro Collonil to innowacyjna ochrona High Tech w oparciu o nanotechnologię. NanoPro Collonil to impregnat do wszystkich typów skóry, zamszu, nubuku i tekstyliów. Nanostruktury tworzą powłokę chroniącą tekstylia i włókna skóry, aby były bardziej odporne na wodę i zabrudzenia. Pozwalają skórze i materiałom oddychać. Skutecznie chroni przed wilgocią i zabrudzeniami.