W koszyku nie masz jeszcze żadnych produktów. Nie zwlekaj możesz je dodać.
chevron_leftKontynuuj zakupy
Wraz z zamówionym towarem Sprzedający dostarcza potwierdzenie zakupu zawarcia umowy sprzedaży. Sprzedający nie jest płatnikiem podatku VAT i nie wystawia faktur VAT. Istnieje możliwość wystawienia rachunku uproszczonego bez VAT za zakupione produkty. Rozliczamy się z Urzędem Skarbowym zryczałtowanym podatkiem dochodowym. Jeśli potrzebujesz rachunku, wpisz potrzebne dane w miejscu adres do rachunku odznaczając pole Użyj tego adresu jako adres do rachunku.
0 sztuk 0,00 zł
Wysyłka Za darmo!

Razem (brutto) 0,00 zł
Podatek (wliczony, opłacony) 0,00 zł

Informujemy, iż w przypadku nieodebrania przesyłki, również przesyłki pobraniowej zostaną Państwo obciążeni kosztami dostawy takiej przesyłki oraz przesyłki zwrotnej do nadawcy wraz z wszelkimi kosztami obsługi i przygotowania takiej paczki. Jeżeli dbacie Państwo o swoje pieniądze, uszanujcie również i nasze. Bardzo dziękujemy.
Informacje o towarach/produktach podane na stronach internetowych Sklepu, w szczególności ich opisy, parametry techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Złożenie zamówienia stanowi oświadczenie woli zawarcia z Butyplus Umowy sprzedaży, zgodnie z treścią ogólnych warunków regulaminu. Po złożeniu zamówienia, otrzymają Państwo wiadomość e-mail zatytułowaną „[Butyplus] - Przyjęto zamówienie do realizacji”, zawierającą ostateczne potwierdzenie wszystkich istotnych elementów zamówienia. Umowę traktuje się za zawartą z momentem otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail, o której mowa powyżej. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie danych zamówienia oraz regulamin następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej w wiadomości podsumowującej składane zamówienie.

Polecamy

Czerwony renowator, pasta do zamszu nubuku, Show, 250 ml Czerwony renowator, pasta do zamszu nubuku, Show, 250 ml

  w magazynie Show
  0 1 2 3 4 0  recenzji

  22,50 zł
  Ciemnobrązowa pasta w płynie do butów, samo połyskowa, Show, 75 ml Ciemnobrązowa pasta w płynie do butów, samo połyskowa, Show, 75 ml

   w magazynie Show
   0 1 2 3 4 0  recenzji

   12,90 zł
   Bordowa pasta, renowator do zamszu nubuku, Palc, 200 ml

    w magazynie Palc
    0 1 2 3 4 0  recenzji

    22,90 zł
    Cream Brillance Kaps, koniakowy krem nabłyszczający, Cream Brillance Kaps, koniakowy krem nabłyszczający,

     w magazynie Kaps
     0 1 2 3 4 0  recenzji

     16,90 zł