Konsumentom przysługuje 14 dniowe prawo do odstąpienie od umowy. Prawo to przysługuje również osobom fizycznym zawierającym umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tych osób charakteru zawodowego w rozumieniu art. 556 (4) Kodeksu cywilnego. Pozostałym przedsiębiorcom prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.

Mogą Państwo wypełnić poniższy formularz i przesłać nam, tym samym, zgłoszenie odstąpienia od umowy tj. jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną. Jeżeli skorzystają Państwo z tej wygodnej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną na adres e-mail podany w niniejszym formularzu, dlatego ważne jest by był poprawny). Jeśli nie otrzymacie Państwo potwierdzenia zgłoszenia odstąpienia od umowy prosimy o kontakt z naszym sklepem.

pola oznaczone (*) są wymagane
Datę otrzymania przesyłki, jeśli jej nie pamiętasz, możesz sprawdzić, po kliknięciu w link do śledzenia przesyłki, który zawsze Państwu wysyłamy wraz potwierdzeniem jej nadania do przewoźnika
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Prosimy odesłać lub przekazać nam osobiście zwracany(-e) produkt(-y). Jeśli Państwo wysyłają to tylko i wyłącznie na adres: Butyplus Krzysztof Jurek, ul. Na Skraju 109 C, 05-090 Raszyn, Polska, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Nie odbieramy przesyłek wysyłanych do nas za pobraniem.