Opinie o Butyplus ( 34 )




















sznurówki trekkingowe 130 cm





Beżowo-czarne, trekkingowe sznurówki do butów, 130 cm, Mountval
Beżowo-czarne, trekkingowe sznurówki do butów, 130 cm, Mountval idealne do nawlekania 12-16 oczek w cholewce obuwiowej.





Czerwono-szare, trekkingowe sznurówki do butów, 130 cm, Mountval
Czerwono-szare, trekkingowe sznurówki do butów, 130 cm, Mountval idealne do nawlekania 12-16 oczek w cholewce obuwiowej.





Beżowe, trekkingowe sznurówki do butów, 130 cm, Mountval
Beżowe, trekkingowe sznurówki do butów, 130 cm, Mountval idealne do nawlekania 12-16 oczek w cholewce obuwiowej.





Czarno-czerwone, trekkingowe sznurówki do butów, 130 cm, Mountval
Czarno-czerwone, trekkingowe sznurówki do butów, 130 cm, Mountval idealne do nawlekania 12-16 oczek w cholewce obuwiowej.





Czarno-brązowe, trekkingowe sznurówki do butów, 130 cm, Mountval
Czarno-brązowe, trekkingowe sznurówki do butów, 130 cm, Mountval idealne do nawlekania 12-16 oczek w cholewce obuwiowej.
sznurówki trekkingowe 130 cm
Proponujemy grube, trekkingowe sznurówki do butów, sznurowadła do butów górskich w różnych kolorach długości 130 cm. Idealne do nawlekania przy 14-16 oczkach lub 7-8 par oczek w cholewce obuwiowej. Produkt polski.