Kategorie


  • Zakupy
  • Reklamacje i zwroty

Zakupy


Jeżeli na karcie danego produktu znajduje się na czarnym polu informacja - w magazynie- to znaczy, że produkt jest dostępny i można go zamówić. Oznacza to tym samym że jest dostępny od ręki.
Więcej informacji o produkcie dowiedzieć się można korzystając z zakładek na stronie produktu w zakładce - więcej informacji-. Można również zadać zapytanie poprzez formularz na stronie każdego produktu -zadaj pytanie o produkcie- lub telefonicznie pod numerem telefonu 502 664 379

Zamówienia można składać za pośrednictwem naszej strony, telefonicznie oraz mailowo.
Telefon kom. 502 664 379
E-mail : zamowienia@butyplus.pl

Zakupione produkty mozna odebrac osobiście pod adresem w Raszynie k/Warszawy, ul. Na Skraju 109C po umówieniu się telefonicznym lub mailowym w celu ustalenia terminu odbioru

Niestety, nie mamy wpływu na godzinę dostarczenia przesyłki do odbiorcy. Jeżeli zależy Państwu na określeniu konkretnej godziny dostarczenia przesyłki prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielstwem firmy kurierskiej. Kurier nie ma obowiązku dzwonić i uprzedzać przed dostarczeniem przesyłki. Dodatkowo w momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podany jest numer listu przewozowego, dzięki któremu można śledzić drogę przesyłki na stronie internetowej dostawcy.

Aby zmodyfikować złożone zamówienie należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (telefonicznie lub mailowo na zamowienia@butyplus.pl). Ze względu na to, że staramy się przygotować przesyłki jak najszybciej (najczęściej w ciągu 24h), modyfikacja po dłuższym czasie od złożenia zamówienia może być niemożliwa.

Sposób dostawy należy wybrać podczas składania zamówienia. Możliwa jest dostawa Pocztą Polską lub w poprzez Paczkomaty InPost. Szczegóły kosztów dostawy można znaleźć na stronie:
http://www.butyplus.pl/wysylka-zwroty/1

Reklamacje i zwroty


Aby zwrócić lub wymienić zakupiony produkt należy wypełnić formularz zwrotu/wymiany i odesłać do nas wraz z produktem. Szczegóły dostępne są na stronie:
 http://www.butyplus.pl/wysylka-zwroty/1
Uwaga! Nie odbieramy przesyłek pobraniowych.

Przesyłki należy odsyłać koniecznie na adres poniżej:
Butyplus, Jowita Sławińska-Jurek
ul. Na Skraju 109C
05-090 Raszyn