Bakteriobójczy spray do butów, Shoes Te

Shoes Te, preparat do dezynfekcji obuwia

Obuwie dzieli się na dwie zasadnicze grupy części składowych: części cholewki i części spodu. Cholewka jest to zespół części obuwia okrywających górną powierzchnie stopy. W zależności od rodzaju i typu obuwia, cholewka może być wykonana z podszewką lub bez podszewki; może być wzmacniana lub ocieplana miedzypodszewkami. Przez pojęcie spodu obuwia należy rozumieć zespół wszystkich części składowych obuwia znajdujących się pod stopą i połączonych trwale z dolnymi brzegami cholewki obuwiowej.

Bardzo ważną rolę w obuwiu odgrywają elementy wewnętrzne tzn. podszewki, wyściółki i podpodeszwy, które w decydujący sposób wpływają na mikroklimat wewnątrz obuwia. Stopa człowieka tylko w niewielkim zakresie ma rozbudowany system samoczynnej termoregulacji, a najwięcej gruczołów potnych znajduje się na stronie podeszwowej stopy.

Prosimy zauważyć, że normalna temperatura stopy ludzkiej oscyluje w temperaturze 28-32 °C. W tej temperaturze wydzielanie potu przez naszą stopę jest niewielkie, umiarkowane a pot nie działa destrukcyjnie na elementy wewnętrzne obuwia. Ma to duże znaczenie w przypadku użytkowania obuwia podczas zwiększonych temperatur, zwłaszcza upałów. Podczas normalnego użytkowania ( około 8 - 10 godzin ) temperatura naszej stopy wzrasta, co jest związane z uczuciem dyskomfortu spowodowanego nadmierną ilością wilgoci we wnętrzu obuwia. Wtedy to wydzielanie poty przez naszą stopę wzrasta, jest znaczne, co sprzyja rozwojowi grzybów i bakterii. Powoduje to, zwłaszcza, jeśli używamy tych samych butów dzień po dniu, powstanie brzydkiego zapachu, który wydzielają nasze buty. Shoes Te jest na to lekarstwem.

Jak długo działa Shoes Te ?

Skuteczne działanie Shoes Te utrzymuje się co najmniej 48h. W celu należytej ochrony przed brzydkim zapachem i rozwojem drobnoustrojów np. w obuwiu zaleca się zastosowanie preparatu po każdorazowym użyciu butów. Wtedy komfort użytkowania i higiena wnętrza obuwia pozostaną na wysokim poziomie.

Dlaczego Shoes Te wyprzedza konkurencję w zwalczaniu brzydkiego zapachu?

W Shoes Te zawarte są substancje czynne które zwalczają grzyby poprzez zastosowanie do produktu alkoholu etylowego, alkoholu izopropylowego, azotanu srebra (*) oraz wody utlenionej w odpowiednio dobranych proporcjach, by jego skuteczność była na wysokim poziomie. Wszystkie te substancje odparowują z buta po pewnym czasie. Shoes Te jest bardzo łaty w użyciu ponieważ preparat można rozpylać. Skutecznie usuwa grzyby i bakterie.

(*) Azotan srebra pozostaje na wewnętrznych powierzchniach buta, zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii, które mogły przetrwać kontakt z lotnymi substancjami czynnymi. Dzięki temu but nie będzie miał nieprzyjemnych zapachów w momencie zastosowania preparatu,ale także i na drugi dzień. Pozostaje aktywny do kolejnego użycia buta, kiedy noga dostarczy „nowych” mikrobów i świeżą porcję potu, który jest dla nich pożywką.

Jak stosować i używać Shoes Te?

Shoes Te stosuje się do produktów, które "lubią" grzyby i bakterie. Bakterie i grzyby są wiernymi fanami wilgotnych powierzchni, a jeśli dostarczymy im do tego trochę naszego potu, to będą zachwycone i pozostaną z nami na długo.

Zastosowanie: buty codzienne, casualowe, szpilki, sportowe, treningowe, snowboardowe i narciarskie, łyżwy i rolki, buty do wake, robocze, motocyklowe, kaski, odzież motocyklowa, ochraniacze, stabilizatory.

Sposób użycia: Spryskujemy buty wewnątrz, aż będą lekko wilgotne. W przypadku kiedy jest możliwość wyjęcia wkładek, preparat nanieść bezpośrednio na wkładki i do wnętrza obuwia. Uwaga! Shoes Te nie wolno stosować bezpośrednio na stopy!

Zawiera niewielką ilość azotanu srebra jako substancji wspomagającej. Pojemność opakowania 50 ml

Czy Shoes Te jest bezpieczny dla zdrowia?

Shoes Te, czyli proponowany przez nas preparat biobójczy, ma dopuszczenie do obrotu wydane przez Ministra Zdrowia, został przebadany zgodnie z normami europejskimi. Zobacz kartę charakterystyki produktu na tej stronie w zakładce załączniki.

Film video o Shoes Te

Zobacz produkty, które proponujemy

Spray do dezynfekcji wnętrza obuwia Shoes Te antygrzybiczy

w magazynie Shoes Te
0 1 2 3 4 3  recenzji

29,00 zł
Dezodorant do butów sportowych, Shoe Deo Fresh, Sport, Bama, 100 ml Dezodorant do butów sportowych, Shoe Deo Fresh, Sport, Bama, 100 ml

w magazynie Bama
0 1 2 3 4 1  recenzji

22,90 zł
Dezodorant do butów sportowych, Trainer Fresh Sport, Bama, 100 ml Dezodorant do butów sportowych, Trainer Fresh Sport, Bama, 100 ml

w magazynie Bama
0 1 2 3 4 2  recenzji

22,90 zł
Odświeżacz do butów, do tenisówek, Sneaker Fresh, Bama, 100 ml Odświeżacz do butów, do tenisówek, Sneaker Fresh, Bama, 100 ml

w magazynie Bama
0 1 2 3 4 1  recenzji

19,90 zł

Komentarze (0)

Brak komentarzy tego artykułu w tym momencie. Bądź pierwsza(-y). Napisz komentarz do artykułu.

Nowy komentarz